Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Sun Dec 13, 2009 4:08 am

* Gjuha kryesore ne ketë forum eshte SHQIP, gjithashtu eshte e lejuar dhe gjuha angleze gjuhët e tjera do të lejohen vetëm në rastet kur shprehin:
1) Thënie apo batuta.
2) Terma apo fjalë që nuk kanë përkthime në gjuhën shqipe
3) Artikuj ose shkrime me referencat përkatëse.

* Ndalohet rreptësisht postimet që kanë për qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt një antar të ketij forumi.

* Ndalohen postimet me përmbajtje pronografike ( shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla ). Postimet duhet ti përkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.

* Ndalohet rreptësisht përmbytja (flood) me mesazhe në kete forum. Si e tillë konsiderohen, postimi i të njëjtit postim ose temë më shumë se dy herë.

* Gjithashtu temat e njëjta do të fshihen duke përdorur si kriter vjetërsinë e temës. Postimet e temës së re do ti ngjiten asaj së vjetër, sipas vendimit që do të marri stafi.

* Çdo postim konsiderohet pronë e ketij forumi dhe si e tillë i perket ketij forumi të vendos se çdo bëhet me to. Në rast se keni ndonjë koment personal për ndonjë postim, mund të kontaktoni stafin. Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJË përgjegjësi për temat e hapura nga anëtarë të ndryshëm rreth opinioneve të tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bëra janë KUNDËR rregullores.

* Për çdo postim të mëhershëm nëse ka diqka të re ju do t’i editoni ato e jo të postoni prap postim të ri. Nëse do të postoni postime të reja me të njejtën tematikë atëherë një postim i këtill do të numërohet si spam për forumin tonë!

* Para se te filloni kerkimin apo te postoni ne kete forum, duhet te prezantohni tek tema perkatese.

* Ne firme nuk lejohen rekalmat e faqeve tuaja, pasi qe ekziston tema perkatese per kete gje.

* Kur te postoni, ngjyra dhe madhesia e fontit gjithmon duhet te jet 'Default'.

* Ndalohet vendosja e reklamave ne firm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Qendra E Forumit :: Rregullat E Forumit&Lajmerime-
Kërce tek: