Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Si te regjistrohemi ne nje forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Si te regjistrohemi ne nje forum   Sun Dec 20, 2009 11:38 am

Ky tutorial eshte per fillestaret qe duan te mesojne se si te rregjistrohen neper forume e adresa te ndyshme.

Kur hyjme ne nje faqe interneti gjithmone kemi nje buton (zakonisht ne krye te faqes) qe thote (Rregjistrohu - Registra - register)
Klikojme aty dhe na hapet nje faqe ku duhet te plotesojem disa te dhena
Te dhenat qe jan ne cdo adrese ku rregjistrohesh jane:
Username: Ketu vendos emrin sipas deshire
Password: ketu vendos kodin
Retype Password: ketu vendos edhe nje here kodin qe vendoseme lart
E-mail Adress: ketu vendosni adresen e email-it (KUJDES: adresa e email-it duhet te jete e sakte pasi mund te vije nje link rregjistrimi i cili duhet te klikohet per te aktivizuar rregjistrimin)
Ka edhe te dhena te tjera qe edhe nese nuk plotesohen nuk ka rendesi: PSH:
Birthday: ketu vendosni daten e ditelindjes e cila vihet edhe sipas deshires
Web: Ketu mund te vendosni emrin e faqeje interneti qe mund te jete e juaja ose jo
Other E-mail adress: ketu mund te vendosni nje adrese emial tjeter
Mobile Number: ketu mund te vendosni nje numer telefoni
Location: ketu mund te vendosni emrin e qytetit ose shtetit ku jeni
Jane edhe shume te tjera por keto jane me te rendesishme dhe me te perdorshmet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te regjistrohemi ne nje forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet që përdorin femrat pë të manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisë
» Idriz Morina:Seksualiteti në Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE – DRIDHE MOJ KALLASHKË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: