Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Programe Ne Gjuhen Shqipe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Wed Dec 23, 2009 5:09 am

Ketu Mund Te Postoni Programe Ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
RiNNoHaCKeR
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 17
Join date : 24/12/2009

MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Thu Dec 24, 2009 8:00 am

shqipmessenger.com jane WLM ne gjuhe shqipe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
avatar

Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Fri Dec 25, 2009 9:34 am

Super Internet TV Satellite 7.4Super Internet TV ju lejon të shikojnë 1700 + jetojnë kanale televizive dhe të dëgjojnë 5000 + online radio stations from 100 + vende. Nuk ka nevojë për një kartë Tuner TV sepse të gjitha kanalet janë Transmetuar përmes lidhja juaj e internetit. Për shumicën e TV dhe Radio nje shpejtesi modem i 56Kb / s është e nevojshme, për stacionet broadband TV ju nevojitet 300 Kb / s. Ky software vjen me përditësimet automatike stacion televiziv kështu që nuk do të jetë nga data. Nëse jeni të interesuar për të mësuar gjuhë programimi apo alternativë, kjo është një zgjedhje e mirë për ju.

8 MB | Rapidshare

Kodi:
uploading.com onlinetv.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
avatar

Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Fri Dec 25, 2009 9:35 am

150.000 Universal Drivers

150,000 Universal Drivers [2009]
1.5GB të 100MB Compress
Download & file përmbajnë
dy programe në malin apo ato Hapur


rapidshare.com 150000UDrivers_2009_BY_MOthkuri.rar

or

rapidshare.com 150000.UD.2009.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
avatar

Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   Fri Dec 25, 2009 9:40 am

proMarket v2.0.0.263

proMarket eshte nje program për menaxhimin e Njësive Tregtare qe aplikohet ne Dyqane, Markete, Supermarkete, Magazina etj.

Funksionet kryesore të programit

* Menaxhim i shitjeve.
* Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
* Llogaria e furnitorëve.
* Menaxhim i Inventarit. Mund të shikohet në ëdo kohë inventari i gjendjes së artikujve.
* Menaxhimi i Arkës. Pagesa ë Arkëtime.
* Regjistrimi i Fletë-Garancisë për artikujt me garanci.
* Artikujt për shitje mund të zgjidhen nëpërmjet skanerit me Bar Kod.
* Mund të printohen nëpërmjet programit Bar-kodet për artikujt e nevojshëm.
* Zgjedhje e llojit dhe formatit të faturës (Shirit 60mm, 80 mm, A6, A4).
* Menaxhimi i klienteve, kategorizimi sipas zbritjes së aplikueshme.
* Llogari për klientët e regjistruar.
* Regjistrim Porosie për shitje.
* Nivele aksesi sipas funksioneve për përdoruesit.
* Raport kosto-fitim i shitjeve.
* Të gjitha veprimet e kryera në program ruhen dhe me emrin e përdoruesit përkatës.
* Menaxhohen përdoruesit e programit sipas funksioneve të tyre (si p.sh shitje, furnizime, arkë).
* Bëhet ruajtja dhe pasqyrimi i të gjitha Shitjeve të kryera dhe atyre të anulluara.
* Raporte për ëdo periudhe të zgjedhur kohore për shitjet, furnizimet, sasinë e artikujve të shitur, dhe bilancin financiar.
* Kalimi dhe Ruajtja në Excel e të gjitha Raporteve të nxjerra.
* Mirëmbajta, eksportimi dhe ruajtja e të dhënave të programit sa herë që dëshirohet.

[

Lloji.........................: Applikacion
Platforma................: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista
Me shume Info........: Programe Shqip - Albanian Software for Bussines Solutions
Mbrojtja .................: Trial, serial i bazuar ne hardware id

Lloji i crakimit..........: Patch
Autor......................: Gabeli
Krijuar me...............: 01 Korrik 2008

Instaloni programin (setup.exe). Hapni programin dhe kryeni rregjistrimin rutine me kete serial 07477 - 0300 - 9776 - 9007[/COLOR] dhe pastaj mbylleni programin. Klikoni proMarket_crack.exe dhe instaloni krakun duke ndjekur udhezimet perkatese.

Per te verifikuar suksesin e krakut hapni programin dhe shkoni tek Program/Prog.Info dhe krahasoni pamjen me ate te figures (crack_success.PNG) qe kam vendosur ne arkive. Nese jane indentike cdo gje eshte ne rregullKujdes: Kraku eshte kompatibel vetem me versionin 2.0.0.263 te proMarket
Shkarkoni proMarket v2.0.0.263 + Patch:

www.peja.at_by_Dard1.rar" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">Kliko Ketu

Nese Nuk Di Ta Perdoresh Kliko Ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Programe Ne Gjuhen Shqipe   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Programe Ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Behar Gjoka: Skënderbeu, Simboli dhe miti i tij në letrat shqipe
» Letërsia shqiptare
» Hapja e Shkollës Shqipe në 2-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, në Staten Island, dritëz Mëmëdheu për fëmijët e Diasporës
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: Programe-
Kërce tek: