Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Fito duke klikuar web faqe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 22
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Fito duke klikuar web faqe   Thu Dec 24, 2009 12:48 am

Keto jane vetem 3 nga disa web faqet ne te cilat une jam si referuesdhe te cilat paguajne online 100% ne AlertPay ose PayPal . Procedura eshte e lehte sa te hapni faqen Klikoni ne REGISTER i jepni te dhenat dhe me pas duhet ta verifikoni ne majlin tuaj valid. Pastaj e hapni Accontin Dhe ne SurfADS i keni reklamat te cilat ndrohen per gjdo dit , ato duhet ti klikoni nganje presni 30 sec dhe pastaj tjetren e me radh. ja kto jan:


Perfitimet nuk jane aq te medha Por nese u referoni me shum shokeve ne linkun tuaj referues te cilin e merni pasi te regjistroheni ne banner me klikimet e tyre fitoni edhe ju.Per pages NEOBUX paguan pasi ti mblidhni 2$-BUXgs=9$-SVbux=2$.Te fituarat mund ti transferoni ne http://www.alertpay.com ku duhet ta hapniedhe atje ni accont free e me at mail regjistroheni dhe me pas mun te bleni online ose tu transferohen te hollat me CEK. Shiko ne [URL="YOUTUBEhttps://www.youtube.com/watch?v=xmSYgSlbarA"]YOUTUBE[/URL[/url]] transferin me te fundit te parave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Fito duke klikuar web faqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhëtarëve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrë në pyetje djalin që e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarë përmbledhjen me poezi të mikut Agim Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: