Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Beni kompjuterin tuaj te flas (pa program)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 21
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Beni kompjuterin tuaj te flas (pa program)   Thu Dec 24, 2009 12:51 am

Beni kompjuterin tuaj te flas (pa program)

--------------------------------------------------------------------------------

Beni kompjuterin tuaj te flas:
Hapni notepadin
Kopjoni kete tekst dhe vendoseni ne dokumentin e notepadit:

Cito:
Dim msg, sapi
msg=InputBox("Shkruaje tekstin këtu","Talk it")
Set sapi=CreateObject("sapi.spvoice")
sapi.Speak msg

Ruajeni dokumentin me prapashtesen .vbs
Pastaj hapeni dokumentin e ruajtur, ne hapsiren e treguar shkruajeni tekstin e deshiruar, dhe klikoni talk it.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Beni kompjuterin tuaj te flas (pa program)
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» Dodona Qose:Asgje mos beni jashte mundesive tuaja, dhe , kurre mos pretendoni te arini dicka , jashte mundesive tuaja!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: