Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Filmi Pornografik i Obamas

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 22
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Filmi Pornografik i Obamas   Thu Dec 24, 2009 1:19 am

Ju lutemm qe kitt film Pornografikk mos ta merni

Krijuesit e viruseve kompjuterike shpesh shfrytëzojnë ngjarjet aktuale për të shpërndarë plehrat e tyre nëpër internet, prandaj nuk është për tu çuditur aspak që një prej viruseve më të ri fshihet nën emrin e një materiali ‘demek’ pornografik të kandidatin presidencial Barack Obama.Nëse rastësisht gjatë ditëve të fundit e keni pranuar ndonjë porosi në kutinë tuaj postare e cila përmban një lidhje interneti në gjoja filmin pornografik të kandidatin presidencial Obama, duhet t’ua tërheqim vërejtjen.

Në vend të Obamas, me prekjen e lidhjes së internetit do të përzieni gjërat në kompjuterin tuaj sepse, nëse nuk përdorni mbrojtjen e duhur, do ta infektoni atë me një trojan të quajtur Mal/Hupid-D. Virusi i njëjtë do të futet në kompjuterin tuaj dhe do të mbledh të dhënat tuaja personale dhe fjalëkalimet e ruajtura si dhe informacione të ngjashme.

Për tërë këto që u përmenden tërheqin vëmendjen nga tabori i Sophos dhe theksojnë se porosia kontestuese është paraqitur me titullin 'Obama sex video!!!' dhe se gjoja vjen nga adresa infonews@obama.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Filmi Pornografik i Obamas
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: TuToriale&Mesime-
Kërce tek: