Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Suzi : Kam bere seks para se te isha 18 vjec !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 22
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Suzi : Kam bere seks para se te isha 18 vjec !   Thu Dec 24, 2009 2:44 amKodi:
Meti , Erlinda dhe Jehona u mundonin qe ta qelnin Suzin dhe qe ta benin sa me komunikuese, pas shume e shume pyetjeve nga Meti per Suzin, Meti iu lut Suzit qe t`ia tregonte nje gje te vertete ati dhe ketyre per rreth. Meti i beri pytje Suzit se a ke bere seks ndonjehere, dhe kur ke be ” Suzi njehere nuk deshi te tregonte per keto gjera duke thene se keto gjera jane gjerat e mia personale intime por pas shume insistimeve ajo tregoj duke thene se kishte bere SEKS me frajerin e tij dhe tha Se kam bere seks para se te isha 18 Vjeç.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Suzi : Kam bere seks para se te isha 18 vjec !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bedri Çoku:PSE DO TË ISHA NJË MENDJE ME ISMAIL KADARENË?
» Përsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Me para të shtetit shëtitje në Paris (Foto)
» “Hajde seks hajde”! Kush i publikoi i pari fotot e Priftit?
» VEPRORE XHAJA:DOJA TE ISHA SI TI..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Shtepia E Kosoves :: Shtepija E Kosoves-
Kërce tek: