Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Cilin Administrator Deshironi Me Lene

Shko poshtë 

Cilin Administrator Deshironi Me Lene
KosovaPower
33%
 33% [ 1 ]
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
67%
 67% [ 2 ]
Totali i votave : 3
 

AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 3:23 am

Cilin Administrator Deshironi te Leme
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
KosovaPower
NJeri Prej Ketyre Do Te Jete Admin Dhe Njeri Super Moderator


Edituar për herë të fundit nga Mergim1 në Thu Dec 24, 2009 3:27 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 3:25 am

KosovaPoweer Admin FOR evver in rhg-crew
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ReeD BuuLL
Antar Fillestar
Antar Fillestar
avatar

Posts : 4
Join date : 18/12/2009
Age : 19

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 3:29 am

Ndriqimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 4:39 am

Votoni Votoni Per Njerin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
Unstoppable
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 10
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 4:42 am

nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
avatar

Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 4:52 am

Tema Mbyllet Per Shkak se Smuj me Hi Mo veq ka 1 or
Mbrapsht në krye Shko poshtë
nDr!q!M a.k.a VirusSs!
Banned
Banned
avatar

Posts : 84
Join date : 14/12/2009
Location : N'Rhg-CreWs.

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 4:52 am

s.mod jam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 4:55 am

Prej TAni KosovaPower Shpallet Administrator i Forumit Ndersa Ndriqimi Merr Graden
Super Moderator Ket Na e Tha Vet:Ndriqimi Me Vjen Mire Tema Mbyllet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 22
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   Thu Dec 24, 2009 7:24 am

un kam një vizjon dhe një qellim :D:D: Flm man per Graden
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilin Administrator Deshironi Me Lene   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilin Administrator Deshironi Me Lene
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Menu :: Votime Dhe Sondazhe-
Kërce tek: