Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Client For Google Translate

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Client For Google Translate   Thu Dec 24, 2009 7:44 am

Google Translate është gjerësisht me i përdoruri si shërbim falas i përkthimit. Por përkthimin e një faqe ose një pjesë të tekstit mund ende të jetë një proces i lodhshëm: ju duhet të vizitoni faqen e internetit Google Translator, copy / paste tekstin, duke zgjedhur gjuhën ... Shumë i gjatë!


Por ja zgjdhja ketu keni programin Client google translate v3.1
Klienti për Google Translate është një përkthyes që përkthejnë tekstin e lirë në çdo kërkesë Windowsit si Outlook, MS Word, Internet Explorer, Firefox dhe kështu me radhë.

Pas instalimit ju do të shihni Client for Google Translate në tabaka sistem dhe çdo herë që doni të përktheni një tekst, të gjithë ju duhet të bëni është të selektoni atë - teksti do të jenë të përkthyera në çast!

Pasi te instaloni ju e zgjidhni gjuhen prej ciles doni me perkthy p.sh.sikur une lart kam zgjedh prej anglisht ne shqip.
pastaj kur te doni te perktheni e selektoni pjesen e textit dhe pastaj del nje shkronj G e madhe klikoni shkronjen G dhe texti perktheht per nje cast.

SHkarko /:

Cito:
Download translateclient3183b.exe from Sendspace.com - send big files the easy way
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Client For Google Translate
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: RHG-Crews Applications :: Programe-
Kërce tek: