Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Lëshohet Mozilla Firefox 3.5.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Lëshohet Mozilla Firefox 3.5.5   Thu Dec 24, 2009 2:17 pm

Lëshohet Mozilla Firefox 3.5.5 [/B]

Në versionin e ri të Firefoxit janë rregulluar disa probleme që lidhen me stabilitetin të cilat ishin shfaqur pas paraqitjes së versionit 3.5.4.Vetëm tetë ditë pas lansimit të versionit 3.5.4 Mozilla ka lëshuar një version të ri më të vogël të shfletuesit të internetit Firefox, me shenjë dalluese 3.5.5, në të cilin janë zgjidhur disa probleme që kanë pasur të bëjnë me sigurinë e tij.

Versioni i ri i përmirëson tri lëshime, nga të cilat njëri është cilësuar si kritik dhe i godet të gjitha platformat, derisa dy lëshimet tjera janë të prioritetit më të ulët për Mac e Windows.

Lëshimi kritik ka të bëj me mundësinë e rrëzimit të dekoduesit të fotografive të formatit GIF që nuk ka ndodhur në versionin 3.5.3, mirëpo kjo gjë nuk paraqet ndonjë rrezik të shtuar të sigurisë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lëshohet Mozilla Firefox 3.5.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: