Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Alfa Giulietta do të debutojë në Gjenevë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KosovaPower
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 310
Join date : 23/12/2009
Age : 22
Location : Obiliq

MesazhTitulli: Alfa Giulietta do të debutojë në Gjenevë   Fri Dec 25, 2009 4:10 am

Fotografitë e reja të automjetit të ri të Alfas, Giulietta, janë paraqitur në faqe të dedikuara zyrtare dhe ato për herë të parë tregojnë enterierin e trashëguesit të modelit 147.
Giulietta, e cila fillimisht është dashur të quhet Milano, në shitje do të mund të gjendej vetëm në pranverën e vitit të ardhshëm, pas debutimit zyrtar në panairin e automjeteve në Gjenevë.
Një prej atuve të fora të automjetit kompakt nga Milano gjithsesi do të jetë dizajni tërheqës, e për enterier mund të themi se duket një prej më të mirëve që kemi parë më herët në këtë klasë.Kompakti italian në fillim do të ketë katër motorë, dy me benzinë - 1.4 Multiair me katër cilindra dhe 140 e 170 kuaj fuqi si dhe dy me naftë 1.6 JTDM me 105 dhe 2.0 JTDM me 170 kuaj fuqi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://WwW.Rhg-Crews
 
Alfa Giulietta do të debutojë në Gjenevë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: