Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Apliko Per Grade

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Apliko Per Grade   Sat Dec 12, 2009 2:22 pm

Grada S.Moderator 100-150 POstime
Grada Moderator 80-100 Postime Kerkojme 2 Moderator
Grada Vip 50 Postime 2 VIP
Kerkojme 1 Designer 5-10 Dizajne


Edituar për herë të fundit nga Mergim1 në Fri Dec 25, 2009 11:39 am, edituar 5 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
Unstoppable
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 10
Join date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Apliko Per Grade   Wed Dec 23, 2009 3:58 am

Konkuroj Per V.I.P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Apliko Per Grade   Fri Dec 25, 2009 11:38 am

Nxitoni Nxitoni Kerkojme Edhe Nje Super Moderator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
RiNNoHaCKeR
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 17
Join date : 24/12/2009

MesazhTitulli: Re: Apliko Per Grade   Fri Dec 25, 2009 11:51 am

une per s.moderator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Th3 Crack3r C0d3
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 13
Join date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Apliko Per Grade   Fri Jan 01, 2010 4:38 am

Ju Lutem Me Shpejt Se Kemi Nevoj Per Ca S.MOD Dhe Mod Dhe VIP...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BaNNeeD By:Mergim1
Banned
Banned
avatar

Posts : 2
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Re: Apliko Per Grade   Sat Jan 02, 2010 3:12 am

edu mu ba moderator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Th3 Crack3r C0d3
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 13
Join date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Apliko Per Grade   Sat Jan 02, 2010 5:02 am

Mire Pra Ja Fillo Sa Me Shpejte mE Postet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Apliko Per Grade   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Apliko Per Grade
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Qendra E Forumit :: Rregullat E Forumit&Lajmerime-
Kërce tek: