Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 MSI X-Slim X350

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: MSI X-Slim X350   Sun Dec 27, 2009 4:08 am

Laptopi i ri i kompanisë MSI me shenjën dalluese X-Slim X350 përveç specifikave më të mira me vete sjell edhe shtëpizën e përpunuar në mënyrë më kualitative.
MSI ka paraqitur ultra-laptopin e ri në linjën e vet X-Slim. Laptopi edhe më tutje është i bazuar në arkitekturën CULV të kompanisë Intel, mirëpo shtëpiza është përpunuar nga legura e magnezit me gravura laserike. Pesha e tij është 1.5 kilogramë, trashësia diç më e vogël se 2.5 centimetra, gjersa bateria ofron deri në nëntë orë autonomi pune.

Pos ekrani me diagonale 13.4 inç është integruar edhe grafika e GMA 4500MHD e Intel, maksimalisht 2 GB RAM dhe disku prej 320, respektivisht 500-gigabajt.

Laptopi do të shitet me Windoës 7 Home Premium, e çmimi nuk është bërë i njohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MSI X-Slim X350
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: