Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Vjen Nokia Ovi Store 2.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Vjen Nokia Ovi Store 2.0   Sun Dec 27, 2009 11:18 am

Nokia ka paralajmëruar ripërtëritjen e shërbimit të vet për
shpërndarjen e aplikacioneve dhe përmbajtjeve tjera për telefona
celularë .
Edhe pse Ovi Store numëron një milionë shkarkime në ditë, në Nokia
pranojnë se ridizajnimi megjithatë është i duhur. Për më shumë,
zëvendëspresidenti i kompanisë George Linardos ka deklaruar se Ovi
Store do të bëhet “nga zeroja”.

Versioni i ri i shërbimit të Nokias për shpërndarjen e aplikacioneve
dhe përmbajtjeve tjera për celularë sërish do të lëshohet në qarkullim
në pranverën e vitit të ardhshëm. Përmirësimet kryesore të cilat
versioni i ri do t’i përmbajë kanë të bëjnë me shpejtësinë,
konfigurimin dhe besueshmërinë.

Sipas Linardos, versioni aktual i Ovi Store edhe ashtu ishte menduar si
i përkohshëm, në kohën e shkurtër kur Nokia është dashur të konsolidojë
të gjitha shërbimet të cilat i ka ofruar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vjen Nokia Ovi Store 2.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» “Skënderbeu, Mbreti luftëtar i Shqipërisë”, vjen në atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: