Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Google pregatitet për makeup

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Google pregatitet për makeup   Sun Dec 27, 2009 11:27 am


Faqja e re e rezultateve të kërkimit në Google shton më shumë opsione duke përdorur ngjyra më të gjalla.
Grupe të vogla kërkuesish të google kanë parë dizainin e ri si pjesë e programit për testim të kompanisë, por jo kushdo mund të aksesojë këtë ndërfaqe. Këtë të Mërkurë, Gizmodo poblikoi disa ndihma për të detyruar Google të paraqesi faqe të reja, për të marrë disa pamje të para të ndërfaqes së re të Google. Disa prej jush mund të kenë hasur rezultatet e ndërfaqes së re edhe pa i kushtuar vëmendje këtyre kushteve.

Gjëja e parë që do të vini re është manuja që ndodhet majtas, e cila paraqet opsionet e kërkimit të google, kjo me ngjyra të plota dhe pozicion permanent. Kriteret e kërkimit gjithashtu shfaqin nënkategori të cilat mund të hapen apo të mbyllen si në pemën e Windows Explorer.
Shiriti i kërkimit në pjesën e sipërme të faqes ka një buton të madh blu me të shkruajtur “Search” në vend të butonit gri që tani zë atë vend./rrjeta.org/pcworld.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Google pregatitet për makeup
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: