Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Nokia hedh ne gjyq Apple per iPhone

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Nokia hedh ne gjyq Apple per iPhone   Sun Dec 27, 2009 11:38 amNokia ka hedhur ne gjyq Apple. Kolosi informatik i “Molles”, ka shkelur me ane te iPhone patentat teknologjike te grupit finlandez.

Rasti eshte paraqitur ne gjykaten e Delaware.

Nokia ka shpjeguar se ka marreveshje me 40 shoqeri ne te gjithe boten per perdorimin e patentave te veta teknologjike GSM, UMTS e LAN, por nuk ka arritur asnjehere nje marreveshje te ketij lloji me Apple.

“Duke refuzuar nje marreveshje per pronesine intelektuale, Apple po tenton te veproje lirshem, ne kurriz te rinovimit te Nokia-s”, eshte shprehur Ilkka Rahnasto, zevendespresident dhe pergjegjes ligjor i pronesise intelektuale te Nokia-s/topchannel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nokia hedh ne gjyq Apple per iPhone
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatos Lubonja: E majta dhe të pushkatuarit pa gjyq

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Informatika :: Perparimi i Teknologjis dhe Zbulimet Shkencore-
Kërce tek: