Rebelz Hacker Grup

Rebelz Hacker Grup

Welcome To Rebelz Hacker Grup
 
ForumKërkoRegjistrohuidentifikimi
Ky Forum Eshte i Mbyllur Kontakto : Mergimi-1996@live.com
Tema Fundit
» me shenuar ne MSN nga ana e kundert
Sun Nov 28, 2010 3:37 pm nga BeLii

» Si te krijoni wallpapers
Sat Nov 27, 2010 3:08 pm nga BeLii

» Mesim i tersishem rreth ndertimit te kompjuterit‏-Shpjeguar me FOTO
Mon Jan 25, 2010 2:11 pm nga ilia vasili

» befasoje dikond sen i fort
Fri Jan 15, 2010 1:26 pm nga Mergim1

» Kush Doni të fitoj tek Shpija e Kosovës
Sun Jan 03, 2010 4:19 am nga Mergim1

» hiii une jam endrit elezi
Sat Jan 02, 2010 5:03 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Apliko Per Grade
Sat Jan 02, 2010 5:02 am nga Th3 Crack3r C0d3

» Counter Strike (SHqip)
Fri Jan 01, 2010 8:09 am nga Mergim1

» Ja nje Logo nga une !!!
Fri Jan 01, 2010 4:41 am nga Th3 Crack3r C0d3

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
CoLd-TroJaN (333)
 
KosovaPower (310)
 
Mergim1 (94)
 
systemh4ck (90)
 
nDr!q!M a.k.a VirusSs! (84)
 
DorannTi (18)
 
RiNNoHaCKeR (17)
 
Th3 Crack3r C0d3 (13)
 
Erdd.X (13)
 
Unstoppable (10)
 
Statistikat
Forumi ka 59 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri elis83

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 997 artikuj v 707 temat
10 lajmet e fundit

Share | 
 

 Counter Strike (SHqip)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Counter Strike (SHqip)   Mon Dec 28, 2009 9:17 am

Offert Counter Strike Shqip


+30 poste kerko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Counter Strike (SHqip)   Mon Dec 28, 2009 11:24 am

Dhe Tregoni Prej Sa Posteve Ja NIse :Biggrin:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
CoLd-TroJaN
Antar i Plote
Antar i Plote
avatar

Posts : 333
Join date : 20/12/2009
Age : 20

MesazhTitulli: Re: Counter Strike (SHqip)   Tue Dec 29, 2009 4:28 am

Man offerta jem osht a e qes a nuk e qes pej sa posteve deri ne sa vetem me i pas postet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
KAPITEN|
2 Verejtje
2 Verejtje
avatar

Posts : 3
Join date : 12/12/2009

MesazhTitulli: Re: Counter Strike (SHqip)   Fri Jan 01, 2010 7:51 am

Hey per cilin konter e keni fjalen qe e keni 1.5 shqip me gjith qef i boj postet
KLM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Th3 Crack3r C0d3
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Posts : 13
Join date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Counter Strike (SHqip)   Fri Jan 01, 2010 8:04 am

Besoj Se Eshte Per Te Gjitha COnterat Se E Kum Pas Prog Per Me Kthy Ne Shqip CONTERIN..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Counter Strike (SHqip)   Fri Jan 01, 2010 8:06 am

Antari Ka Dhene Doreheqje Me Vjen Keq Une Do Te Kontaktoj Me Antarin Dhe Nese Ma Jep Oferten Mue Atehere Mundesh me i permbush Postet :Wink:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
Mergim1
OWNER OF RHG
OWNER OF RHG
avatar

Posts : 94
Join date : 11/12/2009
Location : N'RHG-Crews.Tk

MesazhTitulli: Re: Counter Strike (SHqip)   Fri Jan 01, 2010 8:09 am

1 Verejte E Kie Mos Shkruj Me Ngjyra Kur Te Hin Antari Online E Veti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://rhg-crews.hforum.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Counter Strike (SHqip)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Counter Strike (SHqip)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ismet Ramadani:“Harta e shqipërisë etnike” si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)
» Kastriot Dervishi: Sinjali i parë i qëndresës antikomuniste në Shqipëri
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Rebelz Hacker Grup :: Qendra E Forumit :: Oferta Te Ndryshme&Sherbime Falas-
Kërce tek: